armatury-cenik.gif, 3,8kB
Hauser armatury s.r.o.
Školní 123, Chrastava
tel.: 485 143 543, 733 665 494
hauserarmatury@seznam.cz
www.hauserarmatury.cz

Prodej armatur | Opravy armatur | Kontakt

KLAPKY SAUNDERS-VIA


KLAPKY SAUNDERS-VIA SÉRIE RS
TROJCESTNÉ PROVEDENÍ

Toto provedení se skládá z T-kusu se dvěma klapkami, které jsou připojeny přírubami. Klapky se pohybují souhlasně nebo proti sobě. Toto provedení je často cenově výhodnou náhradou za trojcestné armatury.

PRODLOUŽENÍ VŘETENA

V případě umístění klapek pod zemí nebo v případě nutnosti prodloužení vřetena pohonu je možno dodat klapky s prodlouženým vřetenem.

VYMĚNITELNÉ POHONY

Všechny klapky SAUNDERS.VIA jsou opatřeny přírubou dle normy DIN / ISO 5211, umožňující montáž desetipolohové ruční páky (do DN 200), šnekové převodovky s ručním kolem nebo automatického pohonu.

OPTIMÁLNÍ VOLBA POHONU

Klapky SAUNDERS.VIA jsou dodávány pro 3 provozní tlaky: 0,35 MPa, 1 MPa a 1,6 MPa. To umožňuje optimální výběr pohonu v závislosti na provozním tlaku.

KRÁTKÉ STAVEBNÍ DÉLKY, NIŽŠÍ STAVEBNÍ VÝŠKY, ÚSPORA MÍSTA A NÁKLADŇ

Ve srovnání s jinými armaturami, tj. šoupátky a ventily, nabízejí klapky SAUNDERS.VIA vzhledem k malým rozměrům a nízké hmotnosti úspory uložení a místa, zejména při umístění v budovách, šachtách a na potrubních mostech. Tyto náklady bývají často opomíjeny, avšak v konečném součtu jsou nezanedbatelné.

KLAPKY V MEZIPŘÍRUBOVÉM NEBO PŘÍRUBOVÉM PROVEDE

Klapky SAUNDERS.VIA série RS jsou nabízeny v provedení mezipřírubovém, přírubovém nebo mezipřírubovém s úchytnými oky.
Klapky mezipřírubové jsou vsunuty mezi potrubní příruby. Vnější průměr tělesa odpovídá svými rozměry přírubě potrubí a centruje se přírubovými šrouby.
Klapky přírubové a mezipřírubové s úchytnými oky jsou uchyceny obvyklým způsobem potrubními přírubami. U kapalinových potrubí mohou klapky sloužit jako koncové armatury při provozním tlaku do 1 MPa. U plynových potrubí není takovéto použití dovoleno.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

SERVOPOHONY

Klapky SAUNDERS.VIA mohou být vybaveny elektrickým nebo pneumatickým pohonem pro stav otevřeno-zavřeno u uzavírací armatury nebo regulačním pohonem pro kontinuální regulaci.
Kombinační možnosti vybavení servopohony.
Pneupohon - jednočinný, dvojčinný, typ PKN (SRN)
Elektropohon
- MODACT MOK (ZPA Pečky)
- ISOMACT (ZAT Prešov)
- AUMA (SRN)

DALŠÍ ( 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 )